Kaivo porattu vuonna 1978 reikä 96 metriä. Virko PYKE 3 KW, 2-putki Asennettu laitteistoineen "pumppukoppiin" pihalle, kansi avautuu ylös 2-putki järjestelmä.
- Palvelu
- Porakaivon puhdistus
- Sijainti
- Kirkkonummi
- Hinta-arvio
- n. 700–1 800 €
Arvio perustuu Kodinplazan hintatietoihin vastaavista töistä. Kodinplazan esittämä hintatieto on ohjeellista ja suuntaa antavaa — todellisen hinnan saat pyytämällä tarjoukset.
Asiakkaan kuvaus työstä
1 1/4" ja 1", ejektori. Moottori vaihdettu viimeksi v.2005 - kunnossa. Pumppua tai ejektoria ei ole vaihdettu eikä huollettu koskaan samoin kuin ei myöskään putkia nostettu tai eikä ejektoria huollettu. Painesäiliö tod. näk. uusittava. Mahdollisesti myös painekytkin ja varoventtiili. Laitteisto kyllä tällä hetkellä täysin toimiva mutta lienne vihdoin jo aika tarkastaa ja puhdistaa. Huoltotyö tehtävä kopin ulkopuolelta käsin.
Tarvitsetko vastaavan työn?
Jätä tarjouspyyntö, niin välitämme sen alueesi yrityksille. Vertaile ja valitse rauhassa.
- Taustatarkistetut yritykset
- Yli 300 000 tarjouspyyntöä
- Maksuton ja sitoumukseton
Julkaistut tarjouspyynnöt ovat asiakkaiden omia kuvauksia tehdystä työstä. Yhteystietoja ei julkaista.