Kokolattiamaton tahrojen poisto


Tarjouspyynnön tiedot

Hinta-arvio: 0,00 €

Palvelu
Kokolattiamaton pesu
Sijainti
00510, Helsinki
Rakennuksen tyyppi
Liiketila tai toimistorakennus
Lattian pinta-ala
150 m2 tai enemmän
Kokolattiamaton asennusvuosi
2010-luvulla tai myöhemmin

Tarjouspyynnön kuvaus

Hei! Jos teillä olisi tarjota ratkaisua tai palvelua, kuulisin mielelläni tarjouksen ja hinta-arvion! Työn voisi suorittaa tämän kevään aikana.
Meillä on Suomen Pakolaisavun toimistolla kokolattiamatto (Desson tekstiililaatta Airmaster, sävy A8867311 turkoosinvihreä) ja matoitettu alue on kokonaisuudessaan 265 m2. Mattoon on aikojen saatossa tullut isoja tummia läikkiä, joiden alkuperästä emme ole varmoja (voi olla esimerkiksi kahvitahroja). Mahdollisesti tahroja ei ole yritetty poistaa heti niiden muodostuttua, joten ne ovat pinttyneet mattoihin. Läikkiä on puhdistettu kunnolla pari kertaa aikaisemminkin, jolloin ne ovat väliaikaisesti hävinneet. Ne ovat kuitenkin tulleet taas esille jonkin ajan kuluttua. Voisin lähettää teille kuvia tummentumista vaikka sähköpostilla, jos ne voisivat auttaa tilanteen arvioinnissa! Läikkiä on isoja ja vähän pienempiä noin 15 kappaletta.
Olisiko teillä jotain puhdistuspalvelua, jolla tummentumat voisi mahdollisesti pestä pois? Tai uskotteko te ammatilaisina, että matto tulisi kokonaan vaihtaa, jotta niistä päästäisiin eroon? Jos teillä olisi tarjota tähän ratkaisuja tai tarvitsette lisätietoja, laittakaa minulle viestiä sähköpostiin (). Kiitos paljon jo etukäteen!

Löydä tekijä

Kodinplazan avulla vertailet palveluntarjoajat yhdellä tarjouspyynnöllä.